O firmie


Chcemy tworzyć rzeczy najwyższej klasy. Mamy ambicje dostarczać naszym klientom coś więcej niż produkt – możliwość obcowania z pięknem. Stąd dbamy o każdy szczegół. Nasze towary to robione z najwyższej jakości materiałów rękodzieła.

Kryształ to fascynujący materiał. Praca z nim i zgłębianie jego sekretów jest wyjątkowo pasjonujące. W Weisberg podchodzimy więc z pietyzmem do wszystkiego co robimy.

Nasze doświadczenie pozwala nam na wykonywanie specjalnych żyrandoli i kinkietów na zamówienie. Zdobyliśmy już renomę i uznanie. Miło nam powiedzieć, że współpracujemy ze światowym liderem w branży materiałów kryształowych – firmą Swavorski .

Wiemy dobrze, że klienci wybierający kryształowe żyrandole i kinkiety oczekują najwyższej jakości i perfekcji. Dajemy naszym odbiorcom pewność, że nasz towar jest unikalny i w 100% oryginalny. Produkty posiadają bowiem specjalne certyfikaty i są opatrzone właściwym hologramem.

Wartości naszego przedsiębiorstwa oparte są na trzech filarach:

Kryształ – podstawa naszej pracy, wyłącznie najwyższa jakość Bohemia, Swarovski, Art Crystal, Natural Crystal

Kontynuacja – opieramy się na dorobku dawnych mistrzów rzemiosła

Korzyść – dzięki dobremu zarządzaniu nasi klienci pozyskują rękodzieła w możliwe dobrej cenie

 


Firma poszukuję partnerów biznesowych.

Zadzwoń i pytaj.

+48 602790393 Mariusz Weisberg


 

info

Jesse Aron Green w swej wystawie THE ALLIES w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wykorzystał jako element wystawy żyrandol kryształowy pod tą samą nazwą the allies wykonany przez nas według sugestii artysty. Do cześci wystawy zostały użyte kryształy SWAROVSKI® ELEMENTS dostarczone przez nas.

Link do wystawy 

 

Testowy boks

Bla bla bla